¿Senremi?

Adım İrem, 1995 doğumluyum. Sırayla Kars ve Rize’de yaşadım. 6 yaşımdan itibaren de Trabzon’da hayatıma devam ettim. 14 yaşında Kabataş Erkek Lisesi’ni kazanarak İstanbul’a liseyi yatili okumaya gittim ve gidiş o gidiş.

Boğaziçi Üniversitesi’nde İşletme mezunuyum ve su anda Rotterdam’da Erasmus Üniversitesi’nde yüksek lisans öğrencisiyim. Bu blogu da 3.sınıfın 2.döneminde İspanya’nin kalbimin bir yarısını bıraktığım şehri Granada’da Erasmus yaparken açmıştım.

Size biraz kendimden bahsedeyim. Hayatım boyunca hep müzikle uğraştım desem yalan olmaz. TRT Trabzon Çocuk Korosu’ndan, Kabataş Erkek Lisesi Orkestrası’na ve en sonunda da Boğaziçi Üniversitesi Caz Korosu’na uzanan bir müzik geçmişim var. Peki başka neler yapıyorum? Küçüklükten beri bir spor dalında çok iyi olmak için çalıştım durdum. Öyle aşırı bir yeteneğim olmamasına rağmen, adeta bir hırs küpü olduğumdan tenisi ve voleybolu güzelce öğrendim 😀

Şimdi de geldik bahsetmekten en çok keyif aldığım aktiviteme: TÜPLÜ DALIŞ. Her ne kadar sadece 20 dalış yapmış, 1 yıldız bir acemi olsam da ben bu işi çok sevdim. Herkese de tavsiye ederim. Buradan da BÜSAS’a selamlarımı gönderiyorum. (Su altında gördüğüm her şeyi yiyesim gelmese daha da iyi olurdu tabi.)

Kapanış bölümünde de kısaca ailemden bahsedeyim benim gibi gezme delisi olan bi anne babaya ve iki kız kardeşe sahibim. Ikisi de benim gibi Istanbul’da yatılı okuyor.

Bir de tanıştığım günden itibaren beni her konuda destekleyen ve bu siteyi hazırlamamda da bana çok yardımcı olan canım sevgilime çok teşekkürler 🙂

Son olarak, tabi ki yapmaktan en çok zevk aldığım şey ‘seyahat etmek’, gezgin kalın 🙂

İletişim için: info@senremi.com

Instagram: senremii